Prosinec 2012

Koukni, co je za zdí

19. prosince 2012 v 18:10 | Ivča |  (D)Úvod Blogu
Ne, tohle není PR článek.
Teda ...
... jak se to vezme.

Ne, nesnažím se svými výroky přiblížit stylu mluvy politiků, kteří snad navštěvují kurzy obkecávání, nýbrž cítím se být médii a všudepřítomnými slogany, hesly, výkřiky (někdy do tmy) a dalšími propagačními nudnoSděleními obklopena natolik, že se mi z očí dostávají postupně pod kůži a skrz ni přes prsty následně až sem. Dost ale o rozhazování peněz ze státního rozpočtu, přestože věřím, že toto téma je žhavé natolik, že stálo by za to věnovat mu celý blog. (taková-ta-těžkorozpoznatelná-ironie)

Téma článku je o tom, jak rychle spadnout o level níže. Alespoň co se designu týká. To je tak ale jako asi nějak vlastně prostě snad vše, co šlo dolů.

Jednou, někdy, někdy, někdo...
...jo, už si konkrétně nepamatuju, kdy přesně to bylo, jak se jmenovala zprosředkující stránka, kdo přesně mě do toho ukecal a bla bla bla, ALE:

...založil novou webovou stránku www.zazdi.cz . Ten někdo jsem byla já. A právě na ni bych vás chtěla pozvat. Jak už jem výše uvedla, designově jsem nepřešla na vyšší level, avšak od více či méně povedených rýmů jsem přešla k dotazování více či méně (je to tématický :D) známých osobností, uveřejňování osudů obyčejných lidí a reportů o zajímavém. Tímto nudným reklamním píár sdělením vás na něj zvu. Teprve se rodí a je v začátcích, ale věřím, že se bude vyvíjet tím správným směrem a zaujme nejednoho zdejšího návštěvníka.

------>>>>>> www.zazdi.cz <<<<<<<---- (když už jsem v nudném stylu začala, budu v něm a jeho otravných pravidlech, čili opakování matka moudrosti, pokračovat)

Jsem otevřena jakékoliv kritice, tedy i té negativní, která většinou člověka žene dopředu, je-li konstruktivní. Čili, máte-li čas a zájem, koukněte, co je za zdí a o čem se příliš nemluví, nebo se na to vybodni a celý tohle prostě zazdi.

Tak či tak, užij dne!
(a koukni, co je Za zdí!)
I.